piątek, 4 września 2009

TALIZMAN SZCZĘŚCIA - wisiorek


FIOLETOWY – przywołuje mistyczne i zagadkowe reminiscencje. Jest to kolor bardzo łagodny, osoby identyfikujace się z nim są pelne intiuicji i uczuć, niejednokrotnie władcze. Fiolet ułatwia zrozumienie własnych potrzeb. Wskazany dla pragnących zgody i miłości, ciszy i spokoju.Niewskazany dla osób o niskiej samoocenie.

Talizman oparty jest na symbolu, wytwarzającym bardzo silną energię spiralną.
Pomoże Ci on zrealizować Twoje pragnienia.
Wystarczy przez chwię potrzymać go w dłoniach i w skupieniu pomyśleć czego pragniesz w formie już dokonanej...
Noszenie go na szyji pomaga się wyciszyć i podobno odbiera kłopoty

Wykonany jest z krążka drzewa cedrowego, pomalowamy własnoręcznie oraz zabezpieczony lakierem, stanowi idealny dodatek garderoby, a przy okazji zapewnia szczeście noszącemu go.

Średnica - 3 cm

CENA - 25,00
przesyłka - 0,00

ZAMÓW: info@unicatella.com

KAMIEŃ ZAKOCHANYCH

Jest amuletem chroniącym przed zdradą dla zakochanych, wspiera prawdziwą miłość i przyjaźń. Uspokaja zazdrosnych. Rozpala uczucia.
Wskazany dla osób nieśmiałych, ponieważ pomaga w zawieraniu nowych znajomości i prowadzeniu ożywionego życia towarzyskiego.
Zapewnia długie i szczęśliwe życie.

Wykonany został przeze mnie własnoręcznie, pokryty jest farbami akrylowymi i lakierem, dzięki czemu jest odporny na ścieranie i zniszczenie. Sygnowany. Ponadto jest pięknym elementem dekoracyjnym.

AMULETY SŁOŃCA - Kamienie


SPRZEDANE

W wielu kulturach Słońce uważane jest za dawcę łask i darów, dzięki którym człowiek ma sprzyjające warunki do życia na Ziemi
Symbol słońca jest pomocny zwłaszcza dla psychiki ludzkiej w momentach, kiedy długo brakuje naturalnego ciepła i ożywczych promieni.
Daje poprawę nastroju, optymizm, chęć i siłę do działania.
Kamienie z symbolami słońca połozone lub postawione w pokoju dziennym czy na biurku w pracy wypełniają otoczenie pozytywną energią, a Ciebie zmotywują do działania.

Kamienie zostały wykonane własnoręcznie, pokryte są farbami akrylowymi i lakierem, dzięki czemu są odporne na ścieranie i zniszczenie. Są sygnowane. Każdy kamień jest inny, wzory i kształty są niepowtarzalne.

Ponadto są pięknym elementem dekoracyjnym.